Medlemmer

Tryk på navn for at komme til medlemmets side.
Navn Firmanavn www Medlemskab Kategori
Ane Rønne Oryé Couture Aktivt Dameskrædderi
Anette Kvist Nielsen Tøjmagerens Værksted www.tojmageren.dk Aktivt Dameskrædderi
Annette From Norring Norring Design DK Aktivt Dameskrædderi
Antonie Lauritzen Atelier Antonie Aktivt Dameskrædderi
Birgit Møller Mortensen Senior Dameskrædderi
Birgitte Thaulow Birgitte Thaulow Kjoleskrædderi www.birgittethaulow.dk Aktivt Dameskrædderi
Charlotte Wiegand Wiegand www.charlottewiegand.dk Aktivt Dameskrædderi
Else Lennert Lennert Design Aktivt Dameskrædderi
Gisle Hejlskov Rosenløwe Herreskrædderiet i Heinesgade www.skraedderiet.dk Aktivt Herreskrædderi
Gitte Jandoria Sy selskabet www.syselskabet.dk Aktivt Dameskrædderi
Gry Hesbjerg  KostumeSkrædderiet Aktivt Dameskrædderi
Inge Lise Holmenlund Passivt Herreskrædderi
Iris Petersen Iris Design www.irisdesign.dk Aktivt Dameskrædderi
Jakob Bay Fyhr Aktivt Herreskrædderi
Jan Michael Strømberg Wichmann Couture www.wichmanncouture.dk Aktivt Dameskrædderi
Jesper Høvring Jesper Høvring Dressmaker www.jesperhovring.com Aktivt Dameskrædderi
Johnny Alexander Wichmann Wichmann Couture www.wichmanncouture.dk Aktivt Dameskrædderi
Julie Bruun Jespersen Julie Jespersen www.juliejespersen.com Aktivt Dameskrædderi
Karina Mott Mott skrædderi www.mott.dk Aktivt Herre- og Dameskrædderi
Kathrine Bremerskov Kaysen Kaysen Couture www.kaysencouture.dk Aktivt Dameskrædderi
Kenth Fredin Aktivt Dameskrædderi
Kristina Thilen  Aktivt Dameskrædderi
Lizet Estell Anastasia Larsen Senior Dameskrædderi
Magnus Tougaard Det Kongelige Teater Aktivt Herreskrædderi
Malgorzata Ender Christensen Margerettas Aktivt Dameskrædderi
Mette Høyer Migrant www.migrant.dk Aktivt Dameskrædderi
Mette Kibsgaard Det Kongelige Teate Aktivt Dameskrædderi
Ole Baunwall Jørgensen X-Rated Leather Tailor Aktivt Dameskrædderi
Sten Martin Jonsson Sten Martin Bespoke Tailoring www.stenmartin.com Aktivt Herre- og Dameskrædderi
Susse Thorseng Lærche Thorseng Lærche’s Modesalon www.tlmodesalon.dk Aktivt Dameskrædderi
Svend Petersen Senior Herreskrædderi
Tina Bancroft Bancroft Copenhagen www.bancroft.dk Aktivt Dameskrædderi
Troels Uldall Troels Uldall Copenhagen www.troelsuldall.dk Aktivt Dameskrædderi
Ulrik Hvidberg I.W. Hvidberg www.hvidbergstoffer.dk/ Aktivt Herreskrædderi
Willy Mokjær Senior Herreskrædderi
Winnie Christiansen Dameskrædderen Aktivt Dameskrædderi

 

Medlemmer

Tryk på navn for at komme til medlemmets side.

 

Ane Rønne
Oryé Couture


Anette Kvist Nielsen
Tøjmagerens Værksted


Annette From Norring
Norring Design


Antonie Lauritzen
Atelier Antonie


Birgit Møller Mortensen


Birgitte Thaulow
Birgitte Thaulow Kjoleskrædderi


Charlotte Wiegand
Wiegand


Else Lennert
Lennert Design


Gisle Hejlskov Rosenløwe
Herreskrædderiet i Heinesgade


Gitte Jandoria
Sy selskabet


Gry Hesbjerg
KostumeSkrædderiet


Inge Lise Holmenlund


Iris Petersen
Iris Design


Jakob Bay Fyhr


Jan Michael Strømberg
Wichmann Couture


Jesper Høvring
Jesper Høvring Dressmaker


Johnny Alexander Wichmann
Wichmann Couture


Julie Bruun Jespersen
Julie Jespersen


Karina Mott
Mott Skrædderi


Kathrine Bremerskov Kaysen
Kaysen Couture


Kenth Fredin


Lizet Estell Anastasia Larsen


Magnus Tougaard
Det Kongelige Teater


Malgorzata Ender Christensen
Margerettas


Mette Høyer
Migrant


Mette Kibsgaard
Det Konglelige Teater


Ole Baunwall Jørgensen
X-Rated Leather Tailor


Sten Martin Jonsson
Sten Martin Bespoke Tailoring


Susse Thorseng Lærche
Thorseng Lærche’s Modesalon


Svend Petersen


Tina Bancroft
Bancroft Copenhagen


Troels Uldall
Troels Uldall Copenhagen


Ulrik Hvidberg
I.W. Hvidberg


Willy Mokjær


Winnie Christiansen
Dameskrædderen

Pin It on Pinterest

Share This